BEZBARIÉROVÉ VANY PRO IMOBILNÍ, DŮCHODCE I JINÉ.
vaňa-s-dverami.jpg
Máme úžasnou zprávu pro mnohé dotazy na instalaci dvířek do vany. Od 1. února 2018 jsme rozšířili naše služby o instalaci dvířek do původní vany ve spolupráci se slovenskou firmou CA PLAST a rakouskou firmou MAGIC BAD.
POZOR !!! Od 1. září 2021 jsme zrušili nabídku na renovaci vany vložením plastové vložky.
Výrobky zde uvedené je možno koupit i bez instalace.

Vany a sprchové vaničky jsou výrobky rodinne firmy CA.PLAST - Slovensko.

Povrchová úprava těchto výrobků je opracována sanitárním gelkoatem od výrobce VIANOVA-RESINS GmBH Vídeň, Rakousko. Použitý gelkoat zaručuje vysokou kvalitu a barevnou stálost odstínu. Výrobek chrání proti působení agresivní vody, povětrnostním vlivům a teplotním výkyvům.

Certifikát: GERMANISCHER Lloyd.

Sanitární technika opracována gelkoatomem BES vyhovuje podmínkám stanoveným "American Hydrothermal Shock Resistance Test" (CMI standart MM 581).

Sanitární povrch výrobku po  mechanickém  poškození je lehce opravitelný. Pevnost vany zaručuje spojení nenasytných polyesterových živic plněné přírodním minerálem a skleněným vláknem.

Celkové zpracování výrobku probíhá pod důslednou kontrolou kvality. Opracování a množství materiálu používaného na výrobu je stanovené vnitropodnikovou normou a přesným technologickým postupem výroby. Způsob výroby zaručuje, že povrchová úprava výrobku,  která je navíc konfrontována s agresivním prostředím vody, je rovnoměrně a dostatečně navrstvena. Zrání (vytvrdnutí) výrobku po nanesení všech komponentů probíhá při 35 C-24 hod. Zvoleným postupem si výrobek uchovává svoji tvarovou stálost a nehrozí jeho následovné deformování. 

Našli jste zde řešení s renovaci?

Ne. (85 | 6%)
DĚKUJEME ZA VAŠI NÁVŠTĚVU........
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one